Najczęściej zadawane pytania

Na jakim terenie działacie?

Działamy na terenie całej Polski oraz za granicą. Na terenie miasta Kraków, Kielce, powiatu kazimierskiego, miechowskiego, proszowickiego, pińczowskiego oraz buskiego nie doliczamy kosztów za paliwo.(do 150 km pokonanej trasy)

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin?

Rezerwacjom terminów przyświeca zwykle zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Finalna rezerwacja terminu polega na podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki 500 zł. Najczęściej Młode Pary rezerwują termin dwa lata przed ceremonią. Czasami jednak zdarza się, że z przyczyn osobistych pary rezygnują z terminu, dlatego warto przedzwonić i upewnić się, czy termin jest wolny nawet miesiąc przed planowanym ślubem.

Czy reportaż wideo filmujecie kamerami czy bezlusterkowacami?

Filmujemy profesjonalną  kamerą Canon C70 .

Ile otrzymamy zdjęć z uroczystości ślubnej i weselnej?

Nie ma stałej ilości zdjęć, którą Para otrzymuje, ponieważ każdy ślub jest inny. Inna jest również liczba Gości, ilość atrakcji, czas pracy, itp. Klienci otrzymują minimum 300 fotografii, najczęściej ich ilość jest nieograniczona .

Gdzie zwykle odbywa się plener? Ile trwa? Jakie są koszty dojazdu na plener?

Plener możemy wykonać na terenie całej Polski oraz za granicą. Jeśli Para nie ma pomysłu na miejsce – my poddajemy pomysły. Czas pleneru jest nie ograniczony. Przeważnie to Para Młoda przyjeżdża po nas i jedziemy z nią na sesję. Na sesji wykonujemy również kadry wideo oraz ujęcia z drona.

Czy możemy podpisać umowę bez konieczności spotykania się?

Oczywiście. Wszystkie szczegóły możemy ustalić drogą mailową.

Do której godziny pracujemy?

Zazwyczaj pracujemy do końca oczepin. Jest możliwość, abyśmy zostali dłużej na weselu.

Czy możemy zrobić sobie zdjęcia pozowane z rodziną i znajomymi?

Tak oczywiście, możemy je zrobić na sali lub przed lokalem weselnym.

Czy macie w ofercie albumy?

Posiadamy albumy fotograficzne, fotoksiążki, zdjęcia na płótnie, piance, w ramce, autorsko zaprojektowane etui, pendrive’y, itp.

Czy posiadacie dodatkowo własny sprzęt oświetleniowy oraz czym rejestrujecie dźwięk?

Tak mamy własny sprzęt oświetleniowy, dźwięk rejestrujemy oddzielnym źródłem – rejestratorem dźwięku.

Czy na co dzień zajmujecie się tylko fotografią i filmowaniem?

Tak, tym się zajmujemy na co dzień. Głównie pracujemy w branży ślubnej jednak nie zamykamy się tylko w tej dziedzinie. Posiadamy mobilne studio fotograficzne, które wykorzystujemy tworząc sesje niemowlęce (dziecięce). Wykonujemy komercyjne zlecenia dla firm. Często wykonujemy sesje kobiece, męskie, narzeczeńskie itp.

Kiedy płacimy za usługę?

Za usługę płacą Państwo 5 dni roboczych po ślubie.

Czy mają Państwo w ofercie ujęcia z drona, fotobudkę, oraz dekoracje sal weselnych lampami ledowymi? Czy drukujecie Państwo odbitki w dniu wesela?

Tak, mamy to wszystko, więcej w zakładce głównej strony. Odbitki również drukujemy w dniu wesela, „Dodatki”.

Chcemy ujęcia foto-video w ekstremalnych warunkach np. pod wodą, w powietrzu skakając z bungee lub jadąc skuterem wodnym. Czy macie do takich ujęć odpowiedni sprzęt?

Tak, posiadamy najnowszą kamerę „GoPro”, Insta360 oraz drona ,dzięki remu możemy nagrać każdą sytuacje pod wodą, na ziemi i w powietrzu .